Carolina Const terapia jogą toruń joga ciałoczuła hatha punkjoginka regeneracja odpoczynek masaż uważność psychoterapia

Przenoszę na online stacjonarną
CIAŁOCZUŁĄ HATHA JOGĘ!
Spotykamy się od kwietnia we środy o godz. 19:15

W ciągu ostatnich dwóch lat już kilkxset z Was zaufało mi na swojej drodze ku dobrej relacji z ciałem i takiego z nim kontaktu, który jest dla Ciebie optymalny i wartościowy. To esencja czułego buntu! Dlatego CIAŁOCZUŁA HATHA to raczej okazja do szukania czucia niż perfekcyjnego wykonania, ciekawości bardziej niż dyscypliny. Zawsze dbam o bezpieczną i wspierającą atmosferę – to dzięki niej łatwiej zaciekawić się sobą i sięgać po to, czego autentycznie potrzebujesz.

Nie musisz mieć żadnej kondycji, coolerskich ciuchów ani jakiejkolwiek wiedzy o jodze. To zajęcia w wolniejszym tempie, w orientacji na czucie i świadomość ciała. Czasem, żeby trochę się wzmocnić, innym razem, by odetchnąć, zrzucić napięcia, pooddychać i zakończyć prowadzonym skanem ciała.

Ostatnie zajęcia miesiąca przeznaczam na CIAŁOCZUŁY CHILL. W zabieganych i przebodźcowanych czasach przestawienie się z zadaniówki w tryb odpoczynku może nie przychodzić naturalnie. A laba i regeneracja to nasze święte prawo! Dlatego to spotkanie zaczynamy od kilku asan, by uwolnić napięcie i się poprzeciągać, następnie dajemy sobie czas, by świadomie pooddychać i kończymy dłuższym niż w większości zajęć skanem ciała (body scan) lub joga nidrą – czasem ogólną, czasem tematyczną.

A wszystko to zgodnie z sercem filozofii jogi, wiedzą o ciele i psychologii!
Oraz w pełnej afirmacji Ciebie.

To nie jest zgłoszenie!
Jako pierwszx dostaniesz cynk o starcie zajęć i szczegóły ;)

Administratorką Twoich danych osobowych jest Ciałoporozumienie Carolina Const, prowadząca działalność przy ul. Krasińskiego 15A/8, 87-100 Toruń. Informacje o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności.